Než jsem otěhotněla a než jsem plánovala dítě, tak jsem velice hodně sportovala a taky moje postava byla skvělá a byla jsem na sebe hrdá. Já osobně jsem si v mládí opravdu nedokázala představit, že bych měla třeba nějakou nadváhu, a to třeba jenom pět kilo navíc. Jenomže jak už to, tak bývá, tak ne každé přání mladého člověka se splní. A když jsem měla asi dvacet pět let, tak jsme se s přítelem rozhodli, že to se sportem trochu zmírníme a budeme se snažit o dítě.

Můj přítel pravidelně cvičí.

Protože já jsem vždycky chtěla opravdu velkou rodinu, ale zase jsem nechtěla být takový ten typ rodiny, kdy jsou malé děti a starší rodiče. Takže jsme si s přítelem řekli, že do třicet let našich životů budeme chtít mít dvě děti. A naštěstí se nám tohle podařilo. Jakmile jsem porodila první dítě, tak jsem nechtěla chtěla, kterých bylo asi dvacet dva kilo, dala hned pryč. Jenomže bohužel po druhém dítěti už ta kila dolů sama tak rychle a dobře nešla. Takže jsem si s přítelem řekla, že bych asi měla začít posilovat a cvičit anebo alespoň běhat.

Cvičení zkrášlí postavu.

A taky se samozřejmě mírnit ve stravě. Využila jsem rezervačního systému. Rezervační systém do Fitness Center znám už opravdu hodně dlouho, protože tohle kdysi využívala moje sestra. Moje sestra totiž taky chtěla po porodu shodit nějaká ta nechtěná kila, takže využívala ve fitness centru a různých posilovna v rezervační systém. A rezervační systém funguje na takovém principu, že si tam zarezervujete místo a nemusíte mít alespoň potom strach, že se na vás nedostane řada. Podle mého názoru je právě výhoda rezervační systém v tom, že takhle jdete do posilovny nebo do dalších cvičících Center opravdu se zárukou, že tam pro vás bude místo a pěkně si zacvičíte. Takže pokud i vy využijete nebo už využíváte rezervační systém, tak jistě víte, jaké všechny výhody má. Já si už bez tohoto systému nedokážu představit svůj fitness život.