Začínáte přemýšlet o koupi kočárku, protože vaše miminko už na sebe nenechá zřejmě dlouho čekat? Zkuste se napřed pozeptat, co vám doporučí kamarádi, kteří už dítě mají. Uvidíte, že se zřejmě shodnou na tom, že ideální volbou je koupě kombinovaného kočárku. Prostě naráz koupit buď dvojkombinaci, nebo rovnou trojkombinaci. A co to vlastně obnáší? Budete mít zároveň kočár hluboký a sportovní a v případě trojkombinace také navíc autosedačku. K tomu většinou ještě nezbytné doplňky jako nánožník, síť proti hmyzu, nebo pláštěnku a tašku.

kočárek

Zamyslete se také nad velikostí úložného prostoru, jestli budete muset v kočárku přepravovat nákupy. Je třeba také zvolit správná kola, tak aby vyhovovaly vašim potřebám. Pevná, nebo zatáčecí? Kočárek by měl být opravdu pro miminko pohodlný, takže musí dobře pružit, mít pevný rám a dobré spojovací klouby. Volby designového provedení a barev už bude pouze třešinkou na dortu. Věřte, že v internetovém obchodě Maxim-kočárky je z čeho vybírat a že vám výběr zabere jistě delší dobu, než jen pár minut, jako u běžného nákupu.

kočárek

Tady se ovšem můžete spolehnout na opravdovou kvalitu, kočárky mají perfektní matrace, polohovatelná záda, stříšky, madla pro přenos korbičky, bezpečnostní pásy proti vypadnutí u sportovní korbičky. Volíte barvy a materiály podvozku. Výbava je opravdu bohatá a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Kočárky jsou od známých výrobních značek a splňují náročné moderní požadavky. Doplňky navíc můžete dokoupit i v době pozdější potřeby, není ani problém pořídit si zde retro kočárek. S výběrem u tohoto Eshopu budete jistě spokojeni, ba přímo z jeho široké nabídky nadšeni. Každý zde najde svůj styl a každý si zároveň může být jistý, že jeho potomek má opravdu kvalitní kočár, který mu poskytne to nejlepší pohodlí při procházkách na čerstvém vzduchu.