Představte si, že je před vámi krásný slunečný týden, máte dovolenou a v brzké době několika hodin očekáváte sraz vašich přátel, s nimiž budete trávit společné chvíle třeba na horách. Naplánovali jste si vysokohorskou turistiku v Krkonoších a těšíte se na ta úžasná horská panoramata z některých dobře přístupných vrcholků.

originální potisk na tričku

V letním období jsou Krkonoše zajímavější, než kdy jindy, jde o to, že tu jen málokdy teplota překročí tropickou třicítku, a že ve vyšších polohách je teplota optimální pro pěší výlety. Ostatně, mnoho lidí vám doporučí trávit dovolenou v létě zejména na horách, protože tu lépe zvládnete tropická vedra, a to dokonce lépe, než v přímořských letoviscích.

tričko s potiskem

Rozdejte před výletem trička se jménem

Váš výlet či dovolená na horách mohou mít mnohem zajímavější podobu, když vašim přátelům, s nimiž tu trávíte volný čas, rozdáte na památku reklamní trička s potiskem. Mohou to být i polokošile či trika s dlouhým rukávem, anebo mikiny, záleží na vašem vkusu a uvážení, co je pro danou situaci vhodnější.

trička na golfu

Vyhněte se raději rádoby vtipným potiskům, které se podbízí na výrobcích tohoto typu s tím, že jde o humor. V mnoha případech je nevkusný, hrubý a trapný. Buďte raději originální a vytvářejte potisk z vlastní tvořivé invence. Někdy stačí jen drobný nápis, klidně rozdejte mikiny pouze s výšivkou jména na zádech nebo na levé části hrudi, doplněné drobným názvem vaší akce. Tyto textilie se mohou stát i po mnoha letech krásným upomínkovým předmětem, které lidé nevyhazují, zvláště tehdy, připomínají-li jim příjemné chvíle.

Vsaďte na sílu barev

Uvědomte si, že ponuré a tmavé barvy působí spíše depresivně, a zvláště na horách, kde ostře kontrastuje zářivé slunce s modrou oblohou a okolní zelení. Podpořte tu veselou energii přírody pastelovými barvami textilií a rozdávejte vašim blízkým trička či mikiny počínaje červenou a konče třeba blankytně modrou či růžovou.