Ceny bydlení u nás během pouhých pár měsíců vyletěly na maximum, ale lidé musí někde bydlet. Pokud nechtějí financovat cizí nemovitost placením nájmu, ale chtějí mít svoje vlastní bydlení, nemají dnes moc možností. Někteří lidé se snaží šetřit a čekají, zda se podmínky časem zlepší, a někteří lidé investují do svého domu. Nejde o klasický zděný dům, ale o levné mobilní domy Top-mobilnidomy.cz. Ty jsou dnes na takové úrovni, že by jen málokdo řekl, že nejde o klasický dům.

moderní dům

Na první pohled je nerozeznáte
V čem jsou tak skvělé? Některé domy jsou jedinečné a výjimečné svým designem. Jsou moderní zvenku i zevnitř, a svým majitelům poskytnou krásné moderní bydlení. Máme i levnější varianty, které vám mohou posloužit k běžnému bydlení i k rekreaci. Naše domy jsou upravené k celoročnímu bydlení, takže se nemusíte bát v něm bydlet i přes zimu. Veškeré parametry najdete u každého domu, a uvidíte, který je vhodný přesně pro vás. Interiéry moderních mobilních domů splňují všechny požadavky pro moderní bydlení, a zamilují si je zejména mladé rodiny.

Plně vybavené bydlení
Každý dům je plně vybaven, aby se jeho majitelům žilo komfortně. Najdete zde ložnice, koupelnu s wc a ložnice. Samozřejmostí je kuchyňský kout a úložné prostory. Pokud nepotřebujete k životu 10 ložnic, bude menší mobilní domek to pravé pro vás. Jediné, co si musíte zařídit, jsou přípojky a pozemek. Ujistěte se na místním stavebním úřadě, zda bude vyžadovat stavební povolení nebo ohlášku, protože každý úřad to má jinak.

mobilní dům

Prohlédněte si a vyberte si svůj nový domov
Mobilní dům je o mnoho levnější než klasický dům, přitom vám nabídne srovnatelný komfort bydlení. Prohlédněte si naši nabídku, a určitě si nějaký zamilujete. Domy máme s dvěma a více ložnicemi. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Všechny domy najdete s detailním popisem a kompletní fotogalerií na našem e-shopu, takže vás výběr bude o dost snažší.