Spousta lidí je pevně přesvědčena, že k úspěchu ohledně údržby koupacího zařízení postačí pouze kvalitní přípravky dodávané v pravidelných intervalech. Samozřejmě, že je důležité pravidelně dezinfikovat vodu za pomocí chloru či přípravků na bázi kyslíku nebo bromu. Také je důležité sledovat hodnoty PH vody a samozřejmě dodávat do vody změkčovač, pokud máte tvrdou vodu a tak dále. Ale spousta z těchto úkonů by ani nebyla možná bez pomoci nejrůznějšího příslušenství. Tak například byste těžko ošetřovali vodu za pomocí tablet bez plováku či dávkovače https://www.benu.cz/davkovace-leku a vlastně jen těžko byste napustili vodu do bazénu bez bazénové hadice, přesně tak i tak nenápadný pomocník, jakou je hadice je velmi důležitý pro správný chod a spolehlivou údržbu koupacího zařízení.

cákání

Vždyť přece, jak byste napustili vodu, jak byste na konci koupací sezóny vypustili vodu? A co teprve jak by probíhalo čištění za pomocí filtrace či třeba vysavače? To všechno jsou příklady toho, kdy je bazénová hadice prakticky nepostradatelnou. Dnes jsou na trhu k dostání ve dvou univerzálních průměrech, které odpovídají veškerému bazénovému vybavení. Jsou vyráběny z kvalitního, pevného a odolného plastu a to jak proti poškození mechanickému tak proti poškození přípravky či vlivem počasí, ale stále dostatečně pružné a vydrží Vám sloužit po dlouhá léta. Nezapomeňte si také pořídit všechny potřebné spojky, spony a koncovky pro dokonalé propojení všeho důležitého, tedy jak filtrace, tak i vysavače a tak dále.

teploměr

Kromě hadic či třeba plováků Vás jistě potěší také velký výběr dalšího příslušenství k bazénům, které byste mohli potřebovat, jako jsou například teploměry, schůdky, plachty a další velmi potřebné pomůcky k tomu, abyste se o Vaše koupání co nejlépe postarali a to bez zbytečné námahy. Bazén je přece od toho, abyste si užívali koupání a ne abyste se trápili s těžkou a náročnou údržbou.