Budete rekonstruovat anebo upravovat svůj byt? Myslím si, že by se vám taky mohl hodit bytový architekt. Bytový architekt je tady od toho, aby vám zpříjemnil vaše obydlí, ve kterém se potom budete cítit skvěle a více doma. Pamatuji si, když já jsem si nevěděla rady se svým bytem. Ve svém bytě jsem žila už devět let a byl vlastně téměř úplně beze změny . Tak jsem si řekla, že by to chtělo nějakou změnu. Navíc jsem se rozešla se svým dlouholetým přítelem, který mě podváděl, tak jsem si řekla, že když budu mít změnu ve svém životě, tak to chce taky pořádnou změnu udělat ve svém bytě.

Bytoví architekti v akci.

Jako první jsem udělala to, že jsem vyházela všechny nepotřebné věci anebo takové věci, které mi připomínaly mého bývalého přítele. Víte, já jsem hodně citlivá osoba, takže cokoliv by mi ho připomínalo, tak bych z toho byla nešťastná a způsobovalo by mi to stres. Tak jsem si řekla, že vyhodím i ten stříbrný řetízek, který mi dal. Opravdu by mi ho připomínal, a i když jsem ten řetízek na krku měla velmi ráda, udělala jsem to. Taky jsem si domů přizvala bytového architekta.

Návrhy bytů a domů by mě bavilo.

Byla jsem ráda, když bytový architekt mi všechno také krásně zakreslil a taky mi pověděl, co by měl v plánu dělat s mým bytem. Potěšilo mě, když mě bytový architekt vyšel na docela málo peněz. Měla jsem připravené čtyři tisíce korun a musím říct, že bytový architekt si nevzal ani tolik peněz. Prý mám docela malý byt, pouze dva plus jedná o malé rozloze. Takže jsem ráda, že jsem taky ušetřila nějaké peníze, ale tato změna bytu byla opravdu obrovská, skoro až nezaměnitelná a neuvěřitelná. Tak se nebojte a taky vyzkoušejte bytového architekta. Věřím, že i vy budete spokojeni, protože bytový architekt ví vždy více než my, co na to nejsme školení. Vím, že někdo to může mít v oku a mít svůj vlastní styl, ale názor odborníka je vždy skvělý.