Když jsem byla malá, tak už v té době mě bavilo velmi hodně kreslit. Kreslila jsem opravdu ráda a taky často. A tak nebylo divu, že jsem svou tvůrčí schopnost taky dala do toho, že jsem malovala později obrazy. Ale obrazy pouze jenom tak do šuplíku. Nikdy jsem nebyla v tom tak dobrá, že bych měla nějakou výstavu obrazů. Nicméně ale začala mě později zajímat taky grafika. A když jsem dostala svůj první počítač, tak to mi bylo asi devět anebo deset let. A musím říct, že jsem docela ihned věděla, jak se s počítačem zachází.

Lze pracovat i z domu.

Možná to bylo taky tím, že jsme na základní škole už měli různé kurzy počítačů, takže jsem v tom nebyla úplný začátečník a nováček. Taky mě to hodně bavilo s počítačem pracovat. Jako první jsem si založila email, který jsem už zkoušela několikrát. Podařilo se mi to až napodruhé. A potom jsem si ale zvykla na to, že jdou taky dělat různé obrázky a další kreace. Takže jsem si řekla, že grafika pro mě bude to pravé. Po základní škole jsem šla studovat grafickou školu. Bylo to grafické studio v Trutnově, kde jsem taky byla na praxi.

Grafika je zábavná.

A musím se přiznat, že grafické studio v Trutnově mě natolik zaujalo, že po studiu jsem tam taky šla pracovat. Zatím během studia jsem taky v grafickém studiu v Trutnově byla na brigádě, kde se mi moc líbilo. A já jsem si řekla, že tohle bude přesně práce pro mě. A je skvělé, že budu dělat práci, která mě bavila vlastně už snad od narození. Takže nyní se budu věnovat naplno grafice a uvidím, co mi ještě život přinese. A vás by bavilo se graficky zlepšovat a být na vrcholu kariéry? Já po tom toužím, Nejsem žádný troškař a moje přání je, abych byla v grafice hodně dobrá. A myslím si, že práce s grafickým studiem v Trutnově mi dopomůže, abych se co nejrychleji zdokonalovala, abych mohla světu dokázat, co ve mě je. A myslím si, že pokud někdo o to stojí, tak toho při troše snažení dosáhne.