Ubrousky musí ladit s okolím

Pamatujete se ještě (pokud jste pamětníci) na dobu socialismu, kdy se prodávaly papírové ubrousky v omezeném sortimentu, a museli jsme v případě slavnostní výzdoby provádět kompromis? Pravdou je, že mnohdy zvítězila čistě bílá barva ubrousků, protože s tou nic nepokazíte, a hodí se ke všemu. Ovšem ne vždy je bílá odrazem veselé nálady, která má na oslavě panovat, a někdy je vhodnější zalovit hlouběji i do nabídky párty ubrousků https://www.goldpress.cz/produkty/party-produkty/party-stolovani/ubrousky/ na slavnostní stůl a vyprostit odtud výrobek, co vás maximálně osloví.

prostírání s ubrousky

V současné době máme k dispozici nepřeberný počet potisků ubrousků a můžeme mezi nimi volit v mnohem širším záběru, než dříve, což nám ovšem rozhodování o výběru ubrousku nijak neusnadní, spíše naopak. Jednoduchý princip – když máte tři druhy ubrousků na trhu, rozhodnutí, který vybrat, vám bude trvat řádově minuty až desítky minut, ale u dvou stovek druhů vám to zabere mnohonásobně více času.

ubrousky na párty

Ubrousky pro všechny druhy oslav

Každopádně u velkého výběru máte téměř jistotu, že vyberete ubrousky jak pro svatbu, tak i pro maturitní večírek, abiturientské setkání po dvaceti letech, pro zlatou svatbu seniorů, pro promoci i pro docela obyčejné dětské narozeninové párty.

Ubrousek je zdánlivě nenápadný a malicherný doplněk na slavnostním stole, ale jakmile jej odtud odnesete, zjistíte, jak moc tam chybí. Je to podobné, jako kdyby přišel prezident republiky na slavnostní inauguraci v bílé košili a v saku, košili měl formálně rozepnutou do půli hrudníku a vázanku by měl schovanou v kapse u saka. Každému by přišlo toto chování nevhodné a nevhodně uspořádaný by vám připadal i stůl s prostřenými talíři a příbory na holém ubrusu bez ubrousků.

Další výhodou ubrousků je samotný materiál i potisk, jde o zdravotně nezávadné a způsobilé řešení, které je vhodné pro dospělé i pro děti, a s nímž máte jistotu, že nepůjde o toxické výrobky, nebezpečné pro alergiky a pro každého, kdo se rozhodne utřít si ubrouskem ústa od marmelády.