Tipy na romantické filmy na YouTube

Filmy jsou skvělým zdrojem odpočinku pro všechny z nás, kteří si chtějí odpočinout. Co může být lepšího, než po náročném dni v práci přijít domů, lehnout si k televizi a pustit si nějaký dobrý film? Nebo se s kamarádkami během noční přespávačky podívat na nějaký romantický film, při kterém se zasmějete a zároveň si popláčete? Nebo se podívat na něco hezkého, možná i strašidelného během vašeho rande?

film

Mnoho skvělých filmů nám teď nabízí streamovací služby. Netflix, HBO, Prime video…drtivá většina uživatelů internetu si předplácí alespoň jednu takovou službu. Co když ale nemáte možnost si takovou službu zaplatit? Můžete se i tak někde podívat na nějaký film?

Možná vás to překvapí, ale spoustu filmů je k dispozici na YouTube. Najdete tam především starší kousky a méně známé, ale i spoustu novějších a poměrně široké zastoupení mají i české filmy. Navíc si můžete filmy z této platformy stáhnout, pokud použijete downloader YouTube https://www.stahujvidea.cz/youtube-video-downloader.

Teď se pojďme podívat na tipy na některé romantické komedie, které můžete shlédnout právě na YouTube.

youtube

Rande naslepo (2017)

Romantický film o velkém životním snu a o tom, že se nikdy nemáte vzdávat. Mladý Saliya touží už od malička po tom, že bude pracovat v luxusním hotelu. Jeho plány ale překazí genetická vada, která ho téměř úplně oslepí. I tak se ale nehodlá vzdát svého snu, i když cesta k němu je velmi trnitá. A dokonce na oné cestě čeká i láska.

LOL (2012)

Romantické komedie šmrncnuté dramatem. To je snímek LOL, kde se v hlavní roli představí zpěvačka Miley Cyrus. Film se odehrává v době, kdy se začínaly rozmáhat sociální sítě a ukazuje se, jaký dopad mají na život teenagerů. Snímek autenticky ukazuje život dopívající dívky, která touží po lásce a řeší své osobní problémy se školou a rodiči.

Ledové ostří (1992-2010)

Ledové ostří je filmová série obsahující čtyři díly, kdy dva z nich najdete na YouTube. Každý díl pojednává o vztahu dvou mladých lidí, které určitým způsobem spojuje krasobruslení. Filmy jsou protkané romantikou ale také ukazují tvrdou dřinu a náročné prostředí profesionálního sportu.

Written by