Víte, co je to blog? Je to takový virtuální deník, který si můžete psát. A můžete psát opravdu co chcete. Můžete si tam například psát své pocity anebo to, co vás zajímá. Baví vás vesmír? Tak proč si nepsat svůj vlastní blog o vesmíru? Fantazii se meze opravdu nekladou. Například já jsem se vždycky zapisovala své sny. Byla jsem taková, že jsem věřila na to, co se člověku zdá, takže jsem si taky koupila velkou knihu, která se zabývala sny. Říká se tomu snář. Máte taky doma snář? A zajímají vás vaše sny? Pokud ano, tak si je můžete třeba taky zapisovat jako já. A potom je můžete taky s někým rozebírat. Já jsem se ze začátku své sny psala pouze na papír.

I ruční psaní mě baví.

Jenomže jak už to, tak bývá, stačí trocha nepozornosti a papír je rozbitý a zničený. A třeba například naposledy jsem si papíry polila kávu. Je to opravdová škoda, protože jsem byla velmi ráda, že jsem si všechny své sny psala do jednoho velkého papírového bloku. Nicméně ale proto jsem si řekla, že bych své sny mohla psát na internet. Založila jsem si tady blogovou stránku. Jistě znáte, na co slouží blog a jak s ním zacházet. Jak blog založit asi víte. A já jsme si tedy blog založila a jsem naprosto nadšená. A musím říct, že mám opravdu velkou návštěvnost. A taky záleží na tom, jak často tam píšete.

Píšete si taky blog?

Protože pokud budete psát velmi často, tak je potom lepší a více pravděpodobné, že vám tam bude chodit více návštěvníků. A je samozřejmé, že čím více návštěvníků mít budete, tak tím lépe. Navíc si taky blogováním můžete vydělat dobré peníze. To taky ale záleží na tom, jaká je právě návštěvnost vašeho blogu. Takže pokud máte nějaký blog Gamerhost a máte tam vysokou návštěvnost, tak se taky můžete zkusit někde zeptat, jestli nechtějí využít vaše služby, třeba například reklamu. Tomu se pak taky může říkat blogování. Blogováním jdou vydělat opravdu pěkné peníze, takže se nebojte a zkuste to.