Pokud se chystáte stavět vlastní dům, tak bych být vámi, už přemýšlela o tom, jak mít co nejvíce prostoru. Protože vám doporučuji si tohle pořádně rozmyslet, a to z vlastní zkušenosti. Já totiž žiji v domku, který jsem zdědila po svých rodičích. On se zvenku zda opravdu ohromný, ale uvnitř to tak není. Protože jenom půlka domů byla kdysi stodola a chlívky pro zvířata. Já mám pouze tu malou obytnou část, kde mám dvě místnosti a kuchyň. A to ještě k tomu jsou ty dvě místnosti tak malinké, že se tam sotva vešla skříň a postel nebo skříně. Takže jsem si řekla, že až si najdu přítele, tak bych samozřejmě chtěla z nějaké stodoly udělat ještě jednu větší místnost.

Skříně mají typický design.

Protože taky budeme plánovat určitě děti, takže aby byl někde dětský pokojíček. Přece se nebudeme všichni mačkat v jedné nebo ve dvou místnostech. Takže jsem si taky řekla, že bych uvažovala o vestavěných skříních. Protože vestavěné skříně jsou takové, že už jsou dělané přímo s tím, jak se staví dům nebo přístavby. Prostě se nedají koupit, ale jsou dělané opravdu na míru.

Skříně mají různé barevné provedení.

A vestavěné skříně Sten-skrine mají opravdu mnoho výhod, které jistě oceníte. Můžete si udělat velké, jak chcete. Tudíž to vypadá tak, že vám opravdu nikde nepřečuhuje u skříně ani centimetr. Ani nechybí. Vestavěné skříně jsou prostě na míru a musím říct, že vám šetří opravdu mnoho místa. Vestavěné skříně můžete mít také zavírací anebo nemusíte. Může to být jako skříň. Záleží ale pouze na vás, pro jakou variantu vestavěných skříních se rozhodnete. Jestli chcete k tomu dveře anebo ne. A pokud se rozhodnete pro dveře, tak doporučuji abyste měli takové ty zašupovací dveře, které se otevírají do boku. To ušetříte také hodně spoustu místa, kterého není nikdy dost. Já to tak chci taky, protože jsme to viděla u mé sestry a musím zmínit, že se to vyplatí. nemusíte otevírat dveře do prostoru, ale pěkně jenom do boku, kde se vám šetří dost místa.