Počítačové hry se stále vyvíjejí do lepších a úžasnějších efektů, ale příběhové linie nejsou vždy lepší než hry starší. Je velká škoda, že se staré hry tolik nepředělávají do hezčího provedení – lepší grafiky, než mají dosud. Taková sága Tomb Raidra je klasikou. Novější hry v rámci této ságy jsou velice dobře zpracované jak na konzolích, tak na počítačích. Příběhové linky takového prvního dílu jsou zajímavé a stejně napínavé jako ostatní díly. Bohužel jsme se ještě nedočkali možnosti zahrát si v lepší grafice a některé nové počítače nejsou schopné tak starou hru vůbec rozběhnout. Není to jen ale o této příběhové lince. Mnoho her by si zasloužilo oprášit kožich a znovu si nechat vdechnout nové světlo do svých příběhových linek, aby si mladší populace si užili například příběh Lary od začátku.

Příběhové linky různých akčních her, adventury či strategických jsou skvělé. Jaká je Vaše nejoblíbenější starší hra?

Lara Croft

Novodobé hry mají stále vyšší nároky na počítačová „střeva“ v bedně. Někdy je těžké vzhledem k době, kdy se vše zdražuje udržet krok. Výhodou ale zůstává to, že si každou hru můžeme upravit na nejnižší či nejvyšší grafické zobrazení, a dokonce nám někdy každá hra automaticky upraví hru na plynulý styl hraní.

Chcete mít nejlepší zážitek ze hry? Chcete se ponořit do světa, který právě objevujete? Vezměte si protihluková sluchátka a užijte si dokonalý zvuk, kdy nebudete slyšet žádné ruchy z okolí!

dítě - hry

Každý člověk dává přednost různým žánrům. Někdo miluje hry s příběhem, kdy si vychutnává daný příběh každou buňkou svého těla a pokud se ve hře může ještě sám rozhodovat, a tak měnit události co se budou v nadcházejících časech dít – o to lepší pocit z hraní je – například Skyrim. Někdo příběh cíleně přeskakuje a snaží se dohrát hru co nejdříve. Ať tak či onak, hru si každý užíváme po svém a nejdůležitější je, abychom si hru zahráli podle svého gusta.