Baví vás hry? Jaké hry jste nejvíce hráli, když jste byly malé děti? Já vám tohle řeknu ihned, jaké hry jsem měla nejraději. A to byly hlavně takové hry, které jsem hrála s kamarády a se sourozenci venku. A bylo to opravdu nejlepší a vzpomínám si, že jsem taky hrála hodně závodně florbal a taky fotbal anebo vybíjenou. Byly to moje oblíbené sporty. A později, když jsem dospívala, tak jsem taky jezdila velice často na kolečkových bruslích nebo na horském kole a taky jsem s rodiči hrála hodně často tenis a squash. Znáte vůbec, co je to hra squash? Je to něco podobného, jako tenis, akorát tohle hrajete tak, že míček si pinkáte o zeď.

Skládám taky puzzle.

A to hrajete ve dvou. Mě tohle opravdu hodně baví a musím uznat, že je to asi jeden z mých nejoblíbenějších sportů a her, které vykonávám. Ještě hraji tenis, dávám si samozřejmě pozor na to, aby všechno bylo v pořádku. Já sama jsem si řekla, že až moje děti budou starší, až jim bude třeba pět nebo šest let, tak bych si přála, aby taky moje děti chodily do nějakého kroužku, nebo navštěvovaly nějaké sportovní hry, protože opravdu dám na to, aby moje děti taky měly nějaké vzdělání v tom, že sport je opravdu hodně důležitý.

Sport je pro děti nutný.

Sporty jsou samozřejmě důležité úplně pro všechny, protože to posiluje zdraví člověka, ale nejenom psychicky, ale taky fyzicky. Já bych si bezesporu opravdu nedokázala představit život bez sportu. A sportuji opravdu každý den. A jsem ráda, že i můj přítel má rád sport stejně jako já. A to jsme taky vždycky chtěla. Abych měla vedle sebe přítele, který zároveň tak bude můj parťák do nepohody a taky parťák na sport. Vždyť s kým bych pak hrála tenis nebo squash? Ten přeci v jednom hrát vůbec nejde. Takže jsem ráda, že jsou ještě takoví lidé, kteří dávají přednost akčnímu sportu třeba před televizí. A jakým hrám a sportu dáváte vy přednost?