http://czh.oblast.cz/public/kapitola.phtml%3Fkapitola%3D139118%26menu%3D0 t=UTF-8″>

Bude se vám líbit

Flipová pouzdra se velmi dobře prodávají zejména proto, že jejich vzhledu může stěží konkurovat jiný výrobek. Svým vzhledem připomínají knížku, malý zápisník, kapesní diář a položíte-li mobil na psací stůl nebo na postel, na konferenční stolek či na noční stolek, na každém místě bude spíše ozdobou, než aby tamní prostor hyzdil. Výhodou flipových pouzder je, že se vyrábí v různých barvách, některá pouzdra jsou jednobarevná, jednoduchá bez vzorku na povrchu, jiná mohou mít potisk ve formě různých motivů květin, zvířat, lidských postav, techniky apod. Pokud dáte přednost jednoduchému pouzdru bez vzoru, může být krásným doplňkem i pro sváteční příležitosti, jako jsou svatby, koncerty, plesy, narozeninové oslavy apod.

mobil v ruce

Bude se vám dobře držet v ruce

Flipová pouzdra se vyrábí z umělé kůže, tzv. eko-kůže. Jde o jednu z modifikací polyuretanu, který je zdravotně nezávadný a navíc velmi příjemný na dotek. Obal Redmi Note 7 z eko-kůže neklouže, nelepí se na dlaně a nemáte pocit, že by vás škrábal nebo svědil, jak je tomu u některých textilií z plastických hmot, např. krimplenu, tesilu nebo slotery.

žena s mobilem

Bude odolný vůči vlhkosti

Výbornou vlastností eko-kůže je prodyšnost. Tím se významně odlišuje od ostatních plastů, které by se mohly na výrobu obalů na mobilní telefony využít, například PVC nebo polyetylen. Kdybyste mobil uzavřeli do polyetylenového pytlíku, dovnitř nepronikne ani zrnko prachu nebo vody, ale nebezpečí tkví v tom, že uvnitř sáčku se může srážet vodní pára a pronikat do útrob přístroje.

Tím bychom značně riskovali poškození telefonu, a proto se výrobci pouzder shodují právě na eko-kůži. S eko-kůží se můžeme setkat i u jiných výrobků, využívá se např. pro výrobu sedacích souprav a stélek dámské letní či sportovní obuvi, kde je prodyšnost rovněž důležitá z hygienických důvodů i kvůli osobnímu komfortu. Jistě by se vám nechtělo celý den chodit v neprodyšných igelitových sáčcích, kterým by se podobaly boty z PVC.