Když si necháte namontovat vestavěnou skříň, je to vždy výrobek sestavovaný na míru přesně podle rozměrů a tvaru dané místnosti. Výhod vestaveb na míru je celá řada, počínaje obrovským úložným prostorem od stropu až k podlaze a konče snadnou obsluhou otevírání posuvných dveří a minimálními nároky na údržbu.

Vestavby na míru mají snad jen jedinou nevýhodu, a sice není tak snadné je přestěhovat a zejména na novém místě sestavit. Obtížné je to zejména tehdy, pokud firma, co skříň vyráběla, již neexistuje, anebo ji není možné požádat o demontáž a opětovnou montáž. Naštěstí existuje řešení – stěhovací firma stěhování v Liberci ceník.

krabice z kartonu

Stěhováci mají dnes poměrně běžně v pracovních režimech zařazené i montáže nábytku včetně skříní na míru nebo kuchyňských linek. Obojí vyžaduje značné pracovní úsilí a technické vybavení a pro amatéra je taková práce mnohdy zcela nezvladatelná. Nemusíte mít tedy obavy, když se vám vestavba na míru zamlouvá natolik, že byste ji chtěli přestěhovat, a neradi byste ji nechávali na původním místě.

krabice na stěhování

Pojištění v zádech

Některé životní situace a období jsou natolik náročné, že se tu vyplatí sjednat pojištění, týká se to například pojištění domácností a domů před požárem či povodněmi. Pojistit se vyplácí i v případě pracovní činnosti, kde hrozí poškození majetku cizích osob, a právě této pojistky využívají stěhovací firmy.

Pro vás, jako klienty, to znamená zejména klid, kdy víte, že jste krytí pro případ, že by se při stěhování něco ztratilo a poškodilo, a to nejen vám samotným, ale i lidem, kteří se stěhování nepřímo zúčastní, např. vaši sousedé v bytovém domě. Poškodíte-li např. v paneláku nebo v činžáku schodiště, odřete omítku, urazíte roh, rozbijete okno, může vám to SVJ předat n úhradě. Pro pojistné plnění byste měli mít situaci dobře zdokumentovanou zejména fotografiemi – pro všechny případy.