Informace o zpracování osobních údajů se udávají vždycky, když si chcete koupit něco na internetu online. Myslím si, že takhle to je schválně, aby firma dále mohla užívat vaše informace k dalším prodejním účelům. A musím se přiznat, že mě tedy osobně to nevadí. Ale třeba mám v rodině otce, kterému to hodně vadí. Vadí to taky mému strejdovi, který vždycky nadává a vede o tom různé monology, proč to tak musí být. Protože můj strejda informace o zpracování osobních údajů nemá rád, protože si myslí, že ho stále někdo bude online sledovat.

Pravidla jsou všude.

Mě už tohle přijde někdy jako velký fanatismus. Nevím jak vy, ale já tedy sama mám čistý trestní rejstřík, nejsem žádná hledaná osoba ani pohřešovaná, tak si myslím, proč bych se měla bát, když o mě někdo bude vědět pár informací? Myslím si, že stejně lidé mají na internetu různé seznamky anebo si taky píšou nějaké online deníčky, tak proč potom by jim vadilo, kdyby měli souhlasit s nějakými informacemi o zpracování osobních údajů? Já vím, že je tohle někdy občas nespravedlivé, ale musíme to tak chápat a brát jaké to je.

Informace a práva jsou si blízké.

Protože nikdy nic není ideální, takže si myslím že každý člověk by se k tomu měl postavit čelem a brát to jaké to je. Je přece velmi zbytečně se nervovat kvůli něčemu, co přeci nemůžeme změnit. A já tedy osobně na tohle nejsem. Pokud to jde a je to jenom trochu možné, tak jsem raději v klidu a souhlasím s tím, jenom abych měla klid. Já jsem hodně pozitivní člověk a jsem flegmatik, takže taky toho opravdu dost snesu. Nemám ráda konflikty a nerada stále něco hledám nebo něco s někým řeším, takže informace o zpracování osobních údajů vždycky moc ráda odsouhlasím a mám klid. Mimochodem, četli jste to někdy už? A celé? Já ano, ale jen asi půlku, je to čtení takové celé nezáživné a vůbec mě to nebavilo. A chtěla bych vidět člověka, který to čte poctivě vždy celé a u každého nákupu.