Přitom co se týče dětí, můžou být pro vás skvělým nositelem vaší reklamy. Stačí jen správně zvolit produkt, který jim věnujete. Děti obvykle milují věci barevné, hravé a veselé. Pokud třeba máte zaměřenou firmu na věci pro děti, určitě se tvorbě takových reklamních předmětů nevyhnete. Nebo pokud víte, že spousta vašich zaměstnanců má potomky, nebylo by hezké, věnovat svým zaměstnancům jako odměnu i něco pro ně? Určitě to všichni ocení. Navíc, co se týče reklamních předmětů, měli byste být jako firma dostatečně variabilní, abyste mohli věnovat něco mužům, ženám, i dětem.

abeceda

Jednou z možností je samozřejmě vytvořit natolik univerzální předměty, že budou vhodné pro všechny tři skupiny, ale vždy je lepší, zaměřit takové předměty spíše konkrétně. Obdarovaným to dává pocit, že jste si s tím dali více práce a že vám opravdu záleží na tom, aby takový předmět udělal ostatním i radost, a že vám nejde jen o pouhou propagaci firmy.

Spousta firem, které se zabývají výrobou reklamních předmětů, míří i na děti a máte tak na výběr spoustu možností.

Můžete zvolit například reklamní textil, a vybrat si přímo věci zaměřené pro děti. Na výběr máte trička, nátělníky, mikiny, šátky, rukavice, čepice a mnoho dalšího. Na tohle všechno můžete zvolit pestré barvy, které se dětem určitě zalíbí.

děti

Další možností jsou například psací potřeby. Ty jsou univerzální, a udělají radost všem dětem předškolního i školního věku. Nevybírejte obyčejné nudné tužky, a radši zvolte něco hravého a veselého. Podívejte se třeba na tužky https://www.papir.cz/tuzky-pastelky s motivy různých zvířátek BEETLE tužky Promodárky. Takové tužce žádné dítě rozhodně neodolá.

Dobrým nápadem jsou i omalovánky s motivy, které se týkají zaměření vaší firmy, nebo například pexeso, seskládaných z obrázků, které se opět týkají vaší firmy. Fantazii se tu skutečně meze nekladou. Můžete se sami zeptat svých dětí, nebo dětí svých známých, co by jim udělalo největší radost, a určitě získáte další velmi užitečné tipy na reklamní dárečky pro ty nejmenší.