Vždycky jsem si říkala, že až budu plnoletá, tak si ihned udělám řidičský průkaz. Nedokázala jsem si představit, že budu vůbec bez řidičského průkazu. A taky hned jak mi padlo 1osmnáct let, tak jsem si ihned začala dělat řidičský průkaz. A musím se přiznat, že už jsem nějakou průpravu na řízení auta měla. A v té době jsem už uměla perfektně řídit, takže složení zkoušek řidičské oprávnění pro mě byla opravdu jenom hračka. Já už jsem opravdu všechno uměla. Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.

Věci na auto mám čisté.

Nebojím se říct, že jsem možná v té autoškole byla taky nejlepší. A hned, jakmile jsem dostala řidičský průkaz do rukou, tak mi můj otec předal klíčky od auta. Byla jsem z toho velmi nadšená a radostí mě málem ukápla slza. Nicméně ale jak už to, tak bývá, tak po pár letech už moje auto potřebovalo taky nějaký autoservis. A víte, co mi v tom autoservisu řekli? Že moje auto potřebuje tak zvaný polštář. Musela jsem se smát. Vůbec jsem nevěděla, co opravář myslí slovem polštář do auta. A on mi řekl, že odborně to je silentblok. Takže silentblok alias polštář je to, aby auto bylo v lepším stavu a bylo tlumené. Vůbec jsem nevěděla, jak to opravář myslí.

Bez auta bych být už nemohla.

Tak jsem si řekla, že to tedy budu muset do auta pořídit. Silentblok alias polštář jsem se tedy nakonec pořídila a jsem za to velmi ráda. Protože i můj přítel mě pochválil, když jsem si silentblok nakonec pořídila. Teď jsem za to ráda. Alespoň mohu všem říct, že už konečně vím, co je to silentblok alias polštář. A vy jezdíte pravidelně do nějakého autoservisu otazník nebo necháváte všechno na poslední chvíli? Někdy se vážně nevyplatí, když necháte všechno na poslední chvíli. taky mám s tímto velmi nemilé zkušenosti. takže já raději už dbám více na prevenci než potom řešit nemilé hrůzy. Takže silentblock s číslem 1k01999555 Woocar.cz je jedna z těch prima věcí.