Co pro vás znamená krása? Pro někoho totiž znamená krása úplně něco jiného. Co znamená krása pro vás, tak pro někoho může být úplná banalita, protože pro něj krása znamená úplně něco jiného. A když to třeba vezmete to, že někdo má rád úplně jinou módu oblečení. Vy si myslíte, že třeba zelené šaty jsou opravdu krásné, protože je velmi často a ráda nosíte. Nicméně ale potom je taky opak, kdo třeba zelenou barvu vůbec nemá rád. A taky jde třeba například o to, že některá žena šaty vůbec nemusí, protože jí nesluší a myslí si to o sobě. Potom jsou tady jiné pohledy krásy. Třeba na zvířata. Někomu se třeba hodně líbí kočky a někomu zase psi.

Jakou květinu máte nejraději?

A tady nejde o to, jaké zvíře je člověku sympatické, ale jaké se mu líbí, třeba když si vezmeme například psa. Je tolik tisíc plemen, že někdy je opravdu složité si vybrat dokonalého psa pro sebe. Proto také každý pes vypadá úplně jinak. Protože někdo má rád velké psy a někdo malé psy. Taky záleží na tom, pro jaký typ psa se člověk rozhodne. Je třeba opravdu velký rozdíl si vybrat čivavu anebo německého ovčáka.

Krása je ve všem.

Já abych pravdu řekla, tak se mi líbí obě plemena. Ale kdybych měla dát podle krásy přednost jednomu plemenu, tak určitě německý ovčák. Líbí se mi, že tito psi jsou velmi inteligentní a taky vypadají skvěle a jsou skvělými společníky pro všechno. Ráda totiž sportuji, takže myslím si, že je nějaký velký německý ovčák by se ke mně hodil lépe čárky než nějaká čivava. A jaké plemeno psa se líbí vám? Co jsme tak četla, tak v průměru jsou prý nejčastěji jezevčíci. Toho jsem taky jednou měla a je opravdu prima. Ale nejde s ním tak moc sportovat a běhat u kola, že bych si ho znovu nepořídila. Takže za mě se mi líbí jedině větší plemena, která ráda běhají. A to se mi líbí a tento fakt nezměním. A jak tedy vnímáte krásu vy? Dbáte na eleganci?