Románky v práci jsou v dnešní době celkem běžné, protože jak spolu lidé pracují každý den, jsou na sebe zvyklí a začínají zjišťovat, že se jim vlastně ten druhý líbí, že k němu cítí nějakou chemii. Někdy to není tak intenzivní a z dvou kolegů se stanou pouze dobří přátelé, většinou ale nevěra bývá právě na půdě pracoviště, a i když mají doma manžela či manželku kdo ví jak super a krásnou, na pracovišti to lidi asi láká mnohem více než doma, a tak hold k tomu někdy dojde, to víme všichni, že se to stává, nebudeme dělat, že ne. Na pracovišti bývá rozhodně minimálně jeden románek mezi lidmi, to si nemyslete, že se to u vás ve firmě neděje. Někdy je to v pořádku a šéf to bere v pohodě, někdy je šéf hodně proti a dává silně najevo, že láska do práce nepatří. Co se ale stane, když dojde k románku s šéfem?

šéf

Stalo se vám někdy, že jste postupně zjistila, jak je váš šéf krásný a sexy a přitažlivý, že jste přemýšlela nad tím, že byste mu dala nějakou šanci a trochu si s ním povyrazila? Stává se to víc často, než si myslíte, protože je to naprosto přirozený jev a člověk je sestaven tak, aby ho nějakým způsobem přitahovalo i víc lidí než jen jeden člověk, kterého si vzal nebo s kterým chodí.

byznys

Navíc pokud je váš šéf opravdu sexy a okouzlující, navíc z něj střílí ta autorita přirozená a vy ji cítíte, je jasné, že vás bude přitahovat. Je to něco nového, je to jakési dobrodružství, které můžete zažít a nikdy jste ho vlastně nezažila, proto vás to tolik láká. Je to něco zakázaného, co se vám ale líbí. Na druhou stranu, pokud máte manžela a rodinu, neměla byste lusknutím prstu všechno tohle zničit. Protože šéf by byl jen románek a pouze v málo případech takové vztahy postoupily dál. To vám za to nestojí, rozmyslete si to. Ztratit manžela a celou rodinu jen pro nějaké povyražení je sobecké a zlé vůči rodině. Pokud jste ale single, proč ne?