Určitě to není poprvé, co čtete o hloubkovém čištění koberců. Víte ale, jaký význam to může mít pro vaši domácnost? Ať už máte koberce jenom v některých místnostech, nebo jimi máte pokryté všechny podlahové plochy, jejich pravidelná údržba je klíčová.

Hlavním důvodem je samozřejmě udržení úrovně hygieny ve vaší domácnosti. Po kobercích denně šlapete, padá na ně prach, drobný nepořádek, děti na ně drobí, domácí mazlíčci pouští chlupy, občas se něco vylije, zkrátka toho takový koberec musí snést opravdu hodně. A váš domácí vysavač pravděpodobně nemá takový výkon, aby dokázal všechny nečistoty vytáhnout.

vysavač na koberci

Proto se jednou za čas hodí využít služeb profesionálů. Vaše domácí vybavení nemůže konkurovat profesionálním strojům za desítky tisíc. Stejně tak vaše čisticí prostředky určené pro užití v domácnosti nemají takový účinek. Profesionální čištění koberců https://www.wismont-cisteni.cz/ vám zajistí individuální přístup k vaší domácnosti.

Zvolí nejvhodnější přístroj i prostředek podle materiálu, výšky vlasu i míry znečištění. Dokáží odstranit odolné nečistoty, zvířecí chlupy, zápach i nálož virů a bakterií, které se tam bez vašeho vědomí usídlily.

Společnost Wismont s. r. o. má bohaté zkušenosti nejen s čištěním koberců, ale i čalouněných povrchů a podlahových krytin. Na kontě už mají desítky spokojených klientů z řad soukromých osob i firem.

vysavač s vodním filtrem

Tak proč byste své domácnosti jednou za čas nedopřáli pořádný úklid, který budete mít navíc úplně bez práce? Plně vybavený profesionál, nebo celý tým profesionálů, dorazí k vám domů a pustí se do práce. Prohlédnou si koberce nebo jiné povrchy, které potřebujete vyčistit, provedou hloubkové vysávání, následně chemické čistění a podle potřeby i další dočišťovací procesy. To vše s ohledem na materiál a povahu dané tkaniny. Vaší jedinou starostí bude si potom užít výsledech jejich práce.